Jdi na obsah Jdi na menu

ARCHIV

Vzpomínka na "Dědu Švece"
se zármutkem jsme přijali smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš dlouholetý člen, kamarád a přítel pan Drahomír Švec ze Zborovic, kterému jsme neřekli jinak než děda Švec.
Děda Švec zemřel 8.listopadu 2019 ve věku 82 let. 
V naší paměti zůstane zapsaný jako pracovitý, poctivý a čestný člověk, který zasvětil všechen svůj volný čas starosti o ryby a rybníky ve Zborovicích, o které se vzorně staral.
Existuje-li rybářské nebe , tak určitě má v něm děda Švec své čestné místo. img-20181013-wa0001--3-.jpg
Všichni, kteří jsme dědu Švece znali mu věnujeme tichou vzpomínku.
Petrův zdar

Výbor MRS PS Kroměříž
Zveřejněno 13.11.2019

 

 

 

 

 

 

Vzpomínka na Jiřího Kuchaře
se zármutkem jsme přijali v minulých dnech smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš dlouholetý člen a funkcionář výboru naší organizace pan Jiří Kuchař. kuchar-jiri.jpg
Zemřel 24. ledna 2018 po krátké nemoci ve věku nedožitých 78 let. 
Odešel pro nás nečekaně a v naší paměti zůstane zapsaný jako obětavý, poctivý a čestný člověk ,který zasvětil svůj volný čas fungování naší organizace. 

Pokud jste znali pana Jiřího Kuchaře věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku.
Petrův zdar

Výbor MRS PS Kroměříž
Zveřejněno 27.1.2018


 
 

 

 

Vzpomínka na pana Jaroslava Vojíka, 44.jpg
určitě si na něho vzpomenete, na dlouholetého hospodáře naší místní organizace MRS , na uznávaného odborníka rybochovu, na zapáleného rybáře a čestného člena Moravského rybářského svazu.
Byl pro nás mnohé vzorem a také přítelem. O to byla pro nás zpráva o jeho náhlém úmrtí dne 18.7. 2014 smutnější. Vždyť ještě na rybářských závodech přišel mezi nás a mohli jsme si popovídat o časech rybaření , které jsou pro mladou generaci jen stránkami v dějepise nebo beletrií.

Dnes již budeme moci jen vzpomínat. Při prohlížení zažloutlých archivních černobílých fotografií vzpomeneme na vše, co pan Jaroslav Vojík udělal pro naši organizaci, na jeho obětavost, na jeho přirozené a přátelské vystupování...
Prostě zůstane jen vzpomínka na kamaráda, rybáře...
Kdo jste znali pana Jaroslava Vojíka, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. "Petrův"

 

Zveřejněno 23.7.2014

 

 

 

jaroslav-jaros.jpgVzpomínka na pana Jaroslava Jaroše,
určitě si ho pamatujete z každého výlovu, kde i přes svůj věk pravidelně obsluhoval váhu. Měl v sobě kus noblesnosti, ale i čipernosti. Oslovoval nás svým svérázným, kultivovaným
humorem. Byl to náš dlouholetý přítel a kamarád, než přišel poslední květnový týden, kdy jsme se dozvěděli smutnou zprávu o jeho úmrtí. Zemřel pro nás neočekávaně ve věku 80 let.
Dnes již budeme moci jen vzpomínat, při výlovu, kdy  budeme usazovat starou váhu a budeme se ohlížet , kde bude Jara sedět a nebo při jednání výboru nenajdeme stříbrnou hlavu a neuslyšíme rozvážný tón hlasu.
Prostě zůstane jen vzpomínka.
Kdo jste znali pana Jaroslava Jaroše, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. 

Výbor MRS MO Kroměříž
Zveřejněno 17.6.2013

 

Vzpomínka na Miroslava Večerku, mirek-vecerka1.jpg
dnes ráno (12.4.2013) nás zaskočila smutná zpráva o náhlem úmrtí našeho dlouholetého člena, funkcionáře, obětavého člověka a kamaráda pana Miroslava Večerky.
Odešel pro nás nečekaně, v plné síle 58 let a o to je jeho odchod pro nás smutnější. Všichni, kdo jste Mirka Večerku znali, věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku.
Zarmoucené rodině vyjadřujeme hlubokou a upřímnou soustrast.

 

Výbor MRS MO Kroměříž
12.4.2013

 

 

 

 Vzpomínka na Mgr. Ivana Bajzu 
se zármutkem jsme přijali smutnou zprávu, že nás navždy opustil náš dlouholetý člen, kamarád a přítel Ivan Bajza.

img_0812bw.jpgZemřel 24. března 2012 po krátké nemoci ve věku 76 let.
V naší paměti zůstane zapsaný jako poctivý a čestný člověk ,který zasvětil svůj volný čas výchově mladých rybářů, kterým předával své zkušenosti a rybářské dovednosti.
Věříme, že řada z nich si společně s námi v tuto chvíli vybaví  Mgr. Ivana Bajzu jako milého a klidného člověka, který uměl poradit, pochválit, ale i rozumně napomenout.
Existuje-li rybářské nebe, tak určitě má v něm Ivan čestné místo.
Pokud jste znali Mgr. Ivana Bajzu věnujte mu společně s námi tichou vzpomínku. Petrův zdar!

Výbor MRS MO Kroměříž
Zveřejněno 13.4.2012